Hayatınızı değiştirecek yöntem

Bir yabancı dili sadece 30 günde öğrenmenin mümkün olduğunu kendiniz görün.

Easy Speaker programında kullanılan Fenomenal Multipoliglotlar Formülünün ana hatlarını artık biliyorsunuz. Şimdi sizlere Jale B.'nin hikayesini anlatacağız. Büyük ihtimalle siz de hayatınızda çıkışı olmayan bir durumla karşı karşıya kalmışsınızdır. Jale de kısa bir süre öncesine kadar kendini böyle hissediyordu ama şimdi kendine güvenen bir kadın. Sıfırdan başlayarak İspanyolca öğrendi ve hayatını tamamen değiştirdi.

Şimdi okuyacağınız hikaye, yabancı bir dilde akıcı bir şekilde konuşup yazabilmek için aşağıdakileri yapmanıza gerek olmadığını kanıtlıyor:

  • Uzun yıllar süren kurslara gitmek,
  • Özel derslere bir servet harcamak,
  • Kelime öğrenmeye haftada on, onbeş saat ayırmak.

Patronum "Gözüm üzerinde!" dedi.

Dahası, aynı hatayı tekrar yaparsam beni işten atacağını bildirdi. O andan itibaren hata yapma korkusundan hiçbir şey yapamaz olmuştum. Aptal olduğum için hata yapmıyordum ama. Patronum benden imkansız bir şey istiyordu. Yeni bir İspanyol müşteri bulduk ve patronum benden bir ay içerisinde İspanyolca öğrenmemi istedi! Bir hafta sonu internetten en iyi dil kurslarını aramaya başladım. Bütün kurslar çok pahalıydı ve o kadar parayı kursa harcayamazdım. Neyse ki Prof. Pettersson ile ilgili makaleyi okudum ve Fenomenal Multipoliglotlar Formülüyle tanıştım.

Fenomenal multipoliglot

Profesör Cristian Pettersson (1885-1927)

Bu formülün Easy Speaker interaktif kartlar programında kullanıldığını keşfettim. Fiyatı da bulduğum geleneksel dil kurslarına kıyasla oldukça uygundu. Dahası, herhangi bir dili 30 gün içerisinde öğrenmeyi garanti ediyorlardı. Buna çok inanmamıştım aslında ama risk aldım ve programı sipariş ettim.

Mümkün olan en kısa süre içerisinde dil öğrenmem gerekiyordu, patronumun gözüne girmek istiyordum. Çevrimiçi programın hemen teslim edilme seçeneği olduğunu öğrendiğimde çok sevinmiştim. Bir an bile beklemek istemiyordum o yüzden internet üzerinden hemen ödemeyi yaptım. Aynı gün içerisinde uygulamaya erişimim açıldı. Hemen çalışmaya başladım. Kısa bir süre içerisinde Madrid'e bir iş görüşmesine gidecektik ve o zamana kadar İspanyolca öğrenmem gerekiyordu. Patronumun şakası yoktu. En ufak hatamda sözünü tutup beni işten atacağını biliyordum.

Easy Speaker sayesinde başarıya ulaştım. Dahası, bir ay sonra patronumun pozisyonuna atandım. Tahmin edin neden? İngilizce bilmediği için! Ama ben İngilizce de biliyordum çünkü İspanyolca paketini satın aldıktan birkaç gün sonra çok etkili olduğunu gördüm ve hemen İngilizce paketi de aldım. İki aydan kısa bir süre içerisinde daha önce hiç bilmediğim 2 dilde birden sorunsuz bir şekilde konuşabiliyorum. İşimde terfi ettim ve maaşıma zam yapıldı. Eski patronuma ne mi oldu? Easy Speaker interaktif kartları ona da önerdim :)

Siz de hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz!
Tek yapmanız gereken şey, doğru bir dil öğrenme yöntemi uygulamanız!
Tereddüt etmeyin çünkü siz de kısa bir süre içerisinde:

  • İstediğiniz bir dili 10 gün içerisinde başlangıç seviyesinde öğrenebileceksiniz,
  • Sonraki iki hafta içerisinde dili orta seviyede konuşabileceksiniz,
  • Mesleki yetkinliklerinizi yükselteceksiniz - işinizde terfi etme veya daha iyi bir iş bulma fırsatı yakalayacaksınız,
  • Seyahatlerinizde bulunduğunuz ülkenin vatandaşlarıyla anlaşabileceksiniz - doktora gittiğinizde, otel rezervasyonunda veya restoranda sipariş verirken hiç sorun yaşamayacaksınız.

Dil öğrenmek sizin için bugüne kadar neden bu kadar zordu?

Bu yöntem, tam beyin senkronizasyonu (İng. Whole Brain Snychronization)
prensibine dayanmaktadır.
Aşağıdakileri elde edebilmeniz, bu yöntemi başarıyla uyguladığınızda mümkün olacaktır:

BEYNİN VERİMİ 5 KAT ARTAR

Dil öğrenmeye başladığınız günden itibaren gün be gün konsantrasyonunuz ve hafıza yeteneğiniz artacak. Bu artışın seviyesi sadece size bağlı. Endişe etmeyin, yapmanız gereken tek şey, kelimeleri düzenli olarak tekrar etmek!

YABANCI DİL ÖĞRENİMİ TAMAMEN OTOMATİK BİR ŞEKİLDE BİRKAÇ KAT HIZLANIR!

Beynin her iki lobunun uyarılması sayesinde sürekli dil öğrenme sürecini düşünmenize veya sadece yeni kelimeleri tekrar etmenize gerek yok. Bilinçaltınızda kendiliğinden oluşacak güçlü ve kompleks bağlantılar ağı sayesinde hiçbir şeyi hatırlamakta zorluk çekmeyeceksiniz. Öğrendiğiniz her kelime, lazım olduğunda hemen aklınıza gelecek.

Bu yöntemin bu kadar etkili olmasını sağlayan son faktör, yöntemin biçimidir. Kullanılan multimedya yabancı dil öğrenme kartları sadesinde bilgisayar başında dil öğrenebilirsiniz. Her kartta sadece bu kelimenin bağlamıyla ilgili bilgiler bulunmaz, ayrıca doğru telaffuzunu içeren bir ses kaydı ve kelimenin örnek bir cümlede kullanılmış hali de bulunmaktadır.

Böylece dil öğrenme sırasında beyniniz tam olarak senkronize bir şekilde, çok boyutlu olarak çalışır. Sadece yabancı dildeki kelimeyi ve Türkçe karşılığını içeren normal kelime kartlarının aksine, bu kartlarda iki farklı yardım kaynağı daha bulunmaktadır. Beyniniz böylece birkaç farklı bağlantı kurabilecek, bu da kelimeleri 5 kat daha hızlı öğrenmenizi sağlayacak.

Bunun yanı sıra unutma süreci de beş kat yavaşlatılmaktadır. Bunun nedeni, beyninizde belirli bir kelimeyle ilgili olan oldukça güçlü ve kalıcı bir bağlantılar ağının oluşturulmasıdır. Beyniniz bu kelimeyi unutamaz!

Kullanıcıların büyük bir çoğunluğuna, yaklaşık 270 yeni kelime öğrenmek için 2 gün yetmektedir! 3 hafta sonra yabancı bir dilde rahat bir şekilde konuşabilmek için programın düzenli olarak kullanılması yeterlidir.

Bütün bunlar bir programda toplanmış bulunmaktadır. Program, Easy Speaker adlı interaktif kartlar programıdır. Unutmayın, bu program, piyasadaki Fenomenal Multipoliglotlar Formülünü baz alan tek programdır.

Easy Speaker kullanımı:

Bu yöntem yakında, şu ana kadar ortaya konulan en etkili yabancı dil öğrenme yöntemi ünvanını kazanabilir. Size anlattığımız hikayenin kahramanı Jale'nin yanı sıra daha başka birçok kişi tarafından test edilmiştir. Bu kişilerin bu inanılmaz yöntemle ilgili görüşlerini okuyun:

Kolay öğrenmek bir zevktir!

Kendimi bildim bileli Viyana'ya taşınmayı hayal etmişimdir. Uzun yıllar önce balayı için buraya gelmiştim. 50 yaşımdan sonra yeni bir dil öğreneceğimi daha önce söyleseler inanmazdım. Easy Speaker sayesinde 30 günde Almancayı öğrendim, Avusturya'ya taşındım ve burada iş buldum! İş arkadaşlarımla, komşularımla, mağaza ve lokantadaki çalışanlarla sorunsuz bir şekilde anlaşabiliyorum. İnanılmaz etkili!

Berrin, Viyana

Sertifika sadece bir kağıt parçası

Easy Speaker varken dil kursuna ne gerek var? Dil seviyenizi seçebilirsiniz, oldukça çeşitli bir kelime kategorisi seçeneği var ve her şeyden önemlisi, evden çıkmadan, sınavlara girmeden, SIFIR stres ile dil öğrenmeniz mümkün! Aldığınız sertifikalar herhangi bir yabancı dile hakim olduğunuzu göstermezler, sadece kursa gittiğinizi bildirirler. Kursta ne öğrendiğinizi göstermezler. Kartları kendim denedim ve herkese tavsiye ederim.

Mehmet, Prag

Çok hızlı sonuçlar

Daha dolgun ücretli bir iş bulabilmek için 5 yıldır İngilizce öğrenmeye çalışıyorum. Her şeyi denedim, ünlü dil okullarına gittim, kendi kendime öğrenmeye çalıştım, özel dersler aldım. Hiçbirinin etkisini göremedim! Sadece Easy Speaker kartların işe yaradığını gördüm! Bir haftalık kullanımdan sonra büyük bir fark gördüm. Basit diyaloglara girebiliyor, e-posta yazabiliyorum. Sanki beynim yeni kelimeleri bir sünger gibi emiyor!

Marie, Barcelona

Anında çevrimiçi erişim

Çevrimiçi erişimli programı seçtim ve ödemeyi yapar yapmaz güvenli bir e-postayla erişim bilgilerim gönderildi. Dil bilmemek iyi bir kariyere sahip olamamakla eş anlamlıdır. Fransızca öğrendim ve hayatım değişti. İşimde terfi ettim, şimdi Paris şubemizle oldukça sıkı bir işbirliği yapıyorum. Maaşım neredeyse iki katına çıktı. Sonunda rahat bir hayat yaşıyorum. Mükemmel.

Tom, Bratislava

Site sahibi, güvenlik amacıyla ve hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutmak adına gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu eylemin amacı, müşterilerin anonimliklerini korumaktır. Bu nedenle müşteri memnuniyetini gözeterek müşterilerin bilgilerinin tamamı sitede yayınlanmamaktadır.

Böyle bir garantiyi başka hiç kimse veremez!

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Müşterilerimizin memnuniyetini gözettiğimizden dolayı, ilk Easy Speaker kart siparişine 30 günlük para iadesi garantisi verilir. Easy Speaker kartları düzenli olarak kullanan ve 30 gün içerisinde bir dili iletişim kurabilecek seviyede öğrenemeyen her Müşterimiz, ödemiş oldukları ücretin %100'ünü geri alabilir. Para iadesi talebinin e-posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir..

Neden garantinin iyi bir çözüm olduğunu düşünüyoruz?

Yılların tecrübesi ve yapılan analizler, satışta başarının anahtarının milyonlarca liralık yatırımlar veya ürünlerin pahalı reklamlarının televizyon ve basında yayınlanması olmadığını göstermiştir. Başarıya giden yol, ürünün kendisinden, yani kalitesinden geçmektedir. İnteraktif Easy Speaker kartlar üzerinde yürüttüğümüz çalışmalar sırasında kaliteden ödün vermemek için elimizden gelen her türlü gayreti sarf ettik. Bu nedenle, sizlere önermekte olduğumuz ürün, en iyi çözüm olan tam beyin senkronizasyonu (İng. Whole Brain Synchronization) prensibine dayanmakta ve türünün ilk örneği olan 3 boyutlu kelime kartlarını kullanmaktadır. Kartlarda kelimenin bağlamıyla ilgili bilgi, doğru telaffuzunu içeren bir ses kaydı ve kelimenin örnek bir cümlede kullanılmış hali bulunmaktadır. Fenomenal Multipoliglotlar Formülü olarak adlandırılan bütün bu özellikler, Easy Speaker kartlara uygulanmıştır.

Bu tekliften yararlanmıyorsanız birkaç dili mükemmel seviyede biliyorsunuz demektir. Eğer böyle değilse işinizde terfi etmenin, daha fazla para kazanmanın ve Jale'nin yaptığı gibi dünyayı gezmenin zamanı gelmedi mi sizce? Karar sizin!!!

Bol şanslar dilerim,

Pazarlama ve Satış Müdürü

%100 doğal zihinsel süreçlere dayanan interaktif yabancı dil öğrenme kartları seti

Programı anında indirebilirsiniz.

Easy Speaker programını en uygun fiyata nasıl alabilirim?

Özenle hazırlanan bu yöntemin yıllarca süren bilimsel çalışmaların sonucu olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. 60'tan fazla farklı dil bilen profesörler tarafından hazırlanan ve hafızanızı güçlendirmenizi de sağlayan bu yöntemin fiyatı çok ucuz olamaz.

Ancak, bu siteyi ilk ziyaretinizde benzersiz bir indirime hak kazanıyorsunuz. Hemen şimdi karar verirseniz bu indirimin oranı %49 olacak.

Dil öğrenme kartlarının TEK SEFERLİK indirimli fiyatı sadece TL453 TL227. Daha sonra bu fiyat artacaktır.

Easy Speaker kartları sipariş edin

DİKKAT!
Easy Speaker kart setini sipariş etmek için aşağıdaki talimatlara uyunuz!

"Easy Speaker kartları sipariş edin" düğmesine tıklayın ve açılacak formu doldurun. Program kısa bir süre içerisinde size ulaşacaktır. Sonrası size kalmış. %100 memnun kalmazsanız paranız sorgusuz sualsiz iade edilecektir.

noemptynoempty